Logický modul LOGO!

Univerzální modul s klávesnicí, displejem a podporou Ethernetu

LOGO! od společnosti Siemens – jasná volba

LOGO! od společnosti Siemens přináší funkce, které potřebujete, za cenu, kterou si můžete dovolit! Je jako stvořené pro jednoduché aplikace, jako jsou řízení osvětlení v budovách, bazénové technologie, řízení teploty a řízení malých strojů. S 8 základními funkcemi a 30/35 speciálními funkcemi LOGO! nahrazuje velké množství konvenční spínací techniky.

LOGO! 8 – Nová generace, nové funkce, nové možnosti

LOGO8LOGO! 8 představuje novou generaci úspěšného logického modulu, která kombinuje výhody předchozích verzí do jednoho modulu. LOGO! 8 přináší nový displej s barevným podsvětlením, zjednodušené programování a podporu komunikace po Ethernetu na všech základních modulech. Novinkou, která otevírá dveře zcela novým možnostem použití LOGO! je možnost vzdáleného ovládání a monitorování pomocí integrovaného webového serveru a nového GSM komunikačního modulu CMR2020. Více

Nový firmware FS.04 pro LOGO!8

Od listopadu 2016 je LOGO!8 dodáváno s novým firmwarem, pro jeho programování je potřeba Servispack 1 pro LogoSoft. Na verzi LogoSoft 8.1 aktualizujete pomocí Update centra v záložce nápověda. Více o nových možnostech verze FS.04 se dozvíte zde.

 
 

LOGO! 8 napříč Evropou

LOGO! App

Ovládejte LOGO! pomocí vašeho chytrého telefonu.

Technické dotazyPoužijte nové webové rozhraní pro zadávání technických dotazů.

Otevřít