Mikrosystémy

Malé řídicí systémy LOGO!, SIMATIC S7-200 a SIMATIC S7-1200

Pro tato zařízení se vžil název Mikrosystémy, tj. cenově výhodné řídicí prvky pro širokou třídu aplikací spodní části výkonnostního spektra se základní společnou myšlenkou jednoduchosti řešení, ovládání i programování.

 • Logický modul LOGO!
  Logický modul LOGO!

  Představuje univerzální logický modul. Nabízí řešení pro aplikace v instalaci domácnosti (např. pro osvětlení, rolety, výkladní skříně apod.). Dále je vhodné pro rozváděče a mechanické přístroje (např. řídicí systémy závor, ventilační systémy, vodní čerpadla apod.).

 • Řídicí systém Simatic S7-1200
  Řídicí systém Simatic S7-1200

  Představuje novou řadu malých programovatelných automatů, které jsou určeny pro řízení menších aplikací. Kompaktnost, modularita, výkonnost, široké spektrum použití, jistota investice do budoucnosti, to jsou nejdůležitější vlastnosti charakterizující novou řadu S7-1200.

 • Řídicí systém Simatic S7-200
  Řídicí systém Simatic S7-200

  Je řada malých programovatelných logických automatů, které jsou určeny pro nižší část výkonostního spektra. Kompaktní design, nízká cena a výkonné instrukce se v řadě S7-200 spojují tak, aby byl výsledný systém vhodný pro řízení menších aplikací.

 • SIPLUS
  SIPLUS

  Je řada, která je určena pro tvrdší podmínky - vyšší rozsah teplot a větší vlhkost. K dispozici jsou jak moduly LOGO!, tak i SIMATIC S7-200.

Velmi uvítáme Vaše komentáře k obsahu i provedení těchto stránek na micro.cz@siemens.com.